| byutssa20 a întrebat:

Care stie niste melodii super faine si noi? big grin... mai precis sa fie de : Avril Lavigne; Miley Cyrus; Rihanna; Demi Lovato; Skillet [ Etc...;] ]

8 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Băi distruso, ce ți-au făcut Skillet să fie în aceeași frază cu jigodiile alea de artiști? Scoate-i imediat de acolo!
Nu există melodii noi și super faine, melodiile noi nu sunt niciodată faine ( mă refer la cele care ies mai ceva ca ciupercile după ploaie) Habar n-ai de muzică.
Baftă

| xjustfearless a răspuns:

Miley Cyrus - Morning Sun
Demi Lovato - Lalaland

| Ancuuuuuuuuuuu a răspuns:

Incearca Avril Lavigne - What the hell
Sauu alti artisti :d
Ce zici de Beyonce? sau nu stiu. orice.dar fara Lady GaGa! nu se merita oh go on laughing)

| diana5 a răspuns:

Demi lovato: our generation, rianna onli girl, miley cyrus stay si nu e inca completa dar asculta si demi lovato shut up and love me. Sper sa iti placa.

| Iris96 a răspuns:

Rihanna-S and M e bestiala
Avril Lavigne-what the hell

| Sophie06 a răspuns:

Demi : melodii din cap rock 1 si 2, gift of a friend, remember december, two worlds colide, here we go again

| Anisoara_5562 a răspuns:

-Avril Lavigne - Wish You Were Here
-Avril Lavigne-I love you
-Avril Lavigne-What the hell
-Rihanna-What's my name?

| MaraxD a răspuns:

Miley Cyrus - Breath On Me :X