| QAlessia a întrebat:

Care stiti muzica Rap si HipHop Fara injuraturi?big grin. fundita

Răspuns Câştigător
| PunkLollipop98 a răspuns:

Ce zici de Nane-Poveste de seara? E destul de trista dar eu zic ca merge.

6 răspunsuri:
| CokoStar a răspuns:

Codu penal - singur pe strada, sisu - fac din noapte zi, sisu - complementar, pablo - un inger pe motor, ely - hey, ely - nu o sa mai fie ce a fost, la familia - drogul meu, sisu & puya - gandeste liber, sisu - rude boy, t. i. - whatever you like, lady sovereign - so human, adda feat teasta - minti murdare facute praf, adda feat sakdat - prietenie fumata.

| Monique1 a răspuns:

Paaiii thinking
Guess Who-locul potrivit
Guess Who-Manifest
[maaai veche]
Sisu si Puya ft. CIA-mai vrei
Simplu-o secunda
Simplu-zece
Criss Blaziny-Magic
Nane-ca o stea
Nane-poveste de seara
Criss Blaziny-Barbie & Chen
Vescan-pasari calatoare
Vescan & ligia-ultima ploaie
Vescan & Ligia-intr-o alta viata
Maximilian & JJ-pe langa telefon[saaau remixu' cu Guess Who. Faibo X...etc thinking ]
Maximilian &Angeles-dragoste nebuna
[oooold day dreaming ] Bitza ft. Parazitii-vorbeste vinul
Rappa-omul invizibil
Guess Who-special

Caaaam astea-mi vin in minte acum
^^

| JCZR a răspuns:

Asculta mult eminem ex:not afraid, 3am, no love, beautiful etc.
mai asculta ceva d la 50cent, t. i, mai nou ceva d la chris brown rap-holla at me, wiz khalifa-black and yellow sunt multe. 2pac

| QAlessia explică:

Romanesc

| stefaniacristina77 a răspuns:

Camuflaj-in jurul lumii, Arssura-mereu copil, Arssura feat. connecte-r-ai mei, Fort Minor-Where'd you go, Outlandish-Aicha, Lil Wayne-Lollipop(nu stiu daca ultima are injuraturi sau nuhappy

| TheDaffodil a răspuns:

Depinde. Daca vrei rap romanesc, iti recomand Veritasaga. Au 2 albume care mie personal imi plac, acum depinde si ce vrei tu.
Iar daca te referi la muzica internationala, de obicei majoritatea melodiilor sunt cenzurate, nu sunt asa explicite ca cele romanesti (asta daca nu stai sa cauti intelesul din spatelel versurilor). Deci, depinde doar de gusturile tale. Youtube e mare, te poti orienta acolo sa vezi cam ce iti place.