| Angelsareclosetoyou a întrebat:

Care sunt cantaretii/trupele voastre favorite? =]

9 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Evanescence, Trooper, Vama, Alternosfera, Nightwish

| Furculingură a răspuns:

Macklemore, Rihanna, Skrillex.

| alissu a răspuns:

Pai, vad ca esti fana Alternosfera ( si eu iubesc trupa big grin ). Trupele de rock in general.Ascult ce-mi place; cand ascult o melodie care imi creeaza fluturi in stomac la primul acord sau prima vocaliza stiu ca e dragoste la prima auzenie laughing

| OOOLEOOO a răspuns:

Bob Marley(si urmasi),
Peter Tosh
Alpha Blondy
Alborosie
Soja
Culture
Babaman
Vacca
Fantan Mojah
Protoje
Chronixx
Brusco
Snoop Lion

| Fridăm a răspuns:

Metallica, Queen, Evanescence, Eluveitie. Pe astea le ascult cel mai des, momentan.

| Neberius13 a răspuns:

Gamma Ray, Cradle Of Filth, Ensiferum, Thin Lizzy, Off With Their Heads

| piratuu a răspuns:

Skrillex, Guns 'n' Roses, 3 sud est, Evanescence, Rammstein.

| ProcreatingObscurity a răspuns:

Mai multe trupe:Megadeth, Gorgoroth, Kalmah, Cannibal Corpse, AC/DC, Metallica cea veche, Sepultura cea veche, Truda+chitaristi precum Malmsteen, Vai, Petrucci etc.

| MolnarStefania a răspuns:

Cântăreţii-s toţi