| r0xyna a întrebat:

Care sunt cantaretii vostri preferati?

11 răspunsuri:
| AlexAntonescu a răspuns:

Cheryl Cole

A vain attempt

AC/DC

Activ

Air Biscuit

Zdob si Zdub

Zucchero

Jains joplin

Jennifer Lopez

Madonna

Mariah Carey

| andreeutzaa a răspuns:

EMINEM e preferatul meu in absolut. apoi mai prefer si three days grace, linkin parca, green day si daughtry big grin

| ZumZz a răspuns:

Tokio Hotel 4ever; x :]

| YiaSwimsInTheWater a răspuns:

Jared Leto, Axl Rose, Anna Tsuchiya, Jessie J si ca trupe: Linkin Park, Bon Jovi, Green Day

| JuliaAnda a răspuns:

Tokio Hotel- mai multi nu am

| stefanutza27 a răspuns:

Multi, dar cel mai mult Tokio Hotel si Akcent

| stefanutza27 a răspuns:

Multi, dar cel mai mult Tokio Hotel si Akcent.

| Raluca_5813 a răspuns:

Andra, Inna, Andreea Banica, Antonia, Andreea Balan, David Deejay, Dony, Rihanna, Beyonce, Enrique Iglesias, Pussycat Dolls, Mariah Carey, Mohomby, Cheryl Cole, Alex Velea, Connect-r, Smiley, CRBL, Akon, Shakira, Bruno Mars, Chris Brown, Katy Perry, Usher, Taylor Swift sper ca nu am uitat prea multibig grin. Funda?!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.
Avril Lavigne, Rihanna, Katy Perry, Britney spears, Ke$ha, 3o seconds to mars, JARED LETO

| melek1996 a răspuns:

Buna! Inna, Mihai Traistariu, Andra, Dan Balan, Enrique Iglesias, Laura Pausini ...etc. pa

| Justabutterfly a răspuns:

Miyavi.