| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai cunoscute melodii românești din toate timpurile. Vreau multe pareri! Multumesc.

6 răspunsuri:
| checkmybrain a răspuns:

Phoenix - Andrii Popa
Valeriu Sterian - Amintire cu haiduci
Gheorghe Gheorghiu - Unde dragoste nu e, nimic nu e
Compact - Fata din vis
Celelalte Cuvinte - Daca vrei
Valeriu Sterian - Nopti
O-zone - Dragostea din tei, etc.
iti dai seama ca sunt mai multe, astea sunt doar cateva dintre ele(dupa parerea mea), dar nu ti le pot spune pe toate si sunt sigura ca nu exista cineva care sa le Stie pe toate.

| ioana181 a răspuns:

Dragostea din tei, Tornero, Let me try...cred.

| rebela a răspuns:

Garsoniera ta-ASIA
Libera la mare-Andreea Balan
Buchet de trandafiri-Akcent
Baieti si fetele-Andra
Parfum de fericire-Delia
Ai gresit-Blondy

dar cred ca cea mai cunoscuta de toti este
Voltaj-tanar vreau mereu sa fiu
o conta o Romanie intreaga

| Sheridanx a răspuns:

O-Zone - Dragostea din tei
Dan Spataru- Drumurile noastre
Inna- Hot
Marcel Pavel - Frumoasa mea

>big grin

| ☆ ☆ღ♥Ashley♥ღ☆ ☆ a răspuns:

Daca e fara manele atunci MADALINA MANOLE(R. I. P)-Suflet Gol, Fata raga love struck atat iti zic pentru ca am multe si nu pot sa ti'le zic!

| ☆ ☆ღ♥Ashley♥ღ☆ ☆ a răspuns:

Daca e fara manele atunci MADALINA MANOLE(R. I. P)-Suflet Gol, Fata draga love struck atat iti zic pentru ca am multe si nu pot sa ti'le zic!