| Lourdes a întrebat:

Care sunt melodiile voastre preferate de la:Michael Jackson, Madonna, Lady Gaga, Britney Spears si Shakira.

Răspuns Câştigător
| AxxyAlexandra a răspuns:

De la Michael Jackson toate.dar daca ar fi sa aleg, as alege "You are not alone","Thay don`t care about us","Earth song","Dirty Diana","Give in to me".
De la Madonna singura melodie care imi place e "Frozen".
De la Lady Gaga "Bad romance","Poker face", "Alejandro", "Paper Gangsta".
De la Britney Spears cel mai mult imi plac "I`m not a girl, not yet a women","Everytime","Toxic" si "Till the world ends".
Si de la Shakira "Objection","Whenever, whenever","No","Don`t bother","La tortura".happy
Ale tale?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| a2 a răspuns:

Michael Jackson -Give in to me; Beat it; Dirty Diana
Madonna: Like a vargin; Like a prayer; Papa don't preach
Shakira: Obsesion, Tortura, La pared

Astea erau cand ascultam muzica din asta :))
Lady Gaga si Britney Spears nu am ascultat si sper ca nu voi asculta niciodata :))
http://bon-jovi-and-not-just-that.blogspot.com/

| Fantasy a răspuns:

De la MJ thinking hm...ori Earth Song ori They Don't care about us. de la Madonna Celebration sau Jump,de la Lady Gaga Poker Face :X (de la ea imi plac toate big grin,de la Britney. Gimme more sau Womanizer si de la Shakira La Tortura,Objection sau Whenever, whenever da cred ca cel mai mult imi place Whenever, whenever

| PeacEx333 a răspuns:

Michael Jackson - Who is it, give it to me. Madonna - Frozen. Lady Gaga - Poker face, just dance. Britney Spears - If U Seek Amy. Shakira - Las de la intuction, Loca, Waka Waka, La tortura.