| TheTimeKiller a întrebat:

Casetofonul de la masina imi suporta numai track-uri. Nu stiu sa le fac. Cu ce program ar trebui sa le transform? SI dupa ce le-as transforma le iau cu nero pe cd sau cu ce?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Track inseamna o melodie care nu are nume si ii pune playerul automat acest nume!
Cum poti face melodiile track? Simplu
dai clic dreptul pe melodie, clic proprietati si stergi numele melodiei, c-am asta ar fi, dar eu nu cred ca asta e problema ta, mai uita-te 1 data ce suporta casetofonul tau :audio sau mp3, din astea 2 trebuie sa suporte ceva... Dar de data asta asigura-te ca audio e audio si mp3 e mp3!
Sper ca te-am ajutat! Bafta!