| freehugs a întrebat:

Cat de profunde sunt versurile acestui cantec http://www.youtube.com/watch?v=lAH7jxUxvg0. cum vi se pare? :(

7 răspunsuri:
| RфZaημtzα a răspuns:

Stiu mel. e superbha. si este si preferata mea.:X
si vreau sa. tsi spun ca de cate ori o asc. de atatea ori imi vin lacrimi in ochi.
prima data chiar am plans.sad
o recomand si celor care nu au suflet. poate o sa aiba un suflet mai bun.:X

| anonul a răspuns:

Naspa straight face

| CristinaCristi a răspuns:

Mie nu imi prea place populara esti adolescentra traiesteti viata si fi cool,.,. lasa populara!

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

E trista dar e interesanta

| AlexandraFoo a răspuns:

Naspa.

| Smoke_7892 a răspuns:

Am intrat din curiozitate pe acest linkbig grin si pot sa spun ca sunt foarte profunde si triste aceste versurisad! imi aduce aminte de catelul meusad ahh ce dor imi e de el... a muritsad...cate amintiricrying

iti multumesc ca ai postat acest link!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Versurile sunt profunde dar nu foarte si zic ca ar trebui sa iei in considerare raspunsul pentru ca nu sunt un adempt al muzicii Popularewinking