| anonim_4396 a întrebat:

Cate boxe are nokia 5800 xpressmusic? Mai spunetii cate ceva despre el daca este bun si cum se aude muzica! Cel mai bun raspuns primeste funda.winking

Răspuns Câştigător
| Nokitochikushi a răspuns:

Are 2 difuzoare in partea stanga, are 3 G atat viteza cat si camera, camera de 3, 2 mp, memorie interna e de 8 gb si suporta 16 gbmemorie externa. are creon, senzor toach scrren pentru menu reapid, are senzor pentru a bloca toach-ul cand vorbesti la telefon, are dublu blit, si multe altele
mai sunt telefoane asemanatuare cu el Nokia 5230 si Nokia 5530winking
smug