| Mariaa a întrebat:

Cateva melodii triste, de dragoste... dar in romana happy
multumesc mult. fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Ge0 a răspuns:

Chriss(justus)-ca sa uit de noi. florin chilian-zece.chriss(justus)-cand aveam probleme, chriss-te tin aproape, el nino-pentru.ca meriti,nane-ca o stea,alex velea-orice minut,alex-iti multumesc,alex-prea repede,papa-ai sa intelegi,vescan-liber sa aleg,giulia-mi`e dor de noi,bad,blaxy girl-m`am pierdut cautand ochii tai,bullet-am obosit, bullet-asta e pentru mine, andra-prietenie adevarata

7 răspunsuri:
| Kristtine a răspuns:

1.Adda noi doi
2.Arssura ultimele cuvinte
3.Dj project feat Giulia mi-e dor de noi
4. 7 august Blaziny
5.Arssura nu m-ai inteles
6.Parazitii feat Bitza vorbeste vinu...

ETCbig grin

| BBAlyss a răspuns:

Bambi-Doare ca ne-am pierdut
Celia-Povestea mea
O-Zone-Oriunde ai fi
Andra-De-ai fi un inger
Dan Balan-Despre tine cant
3 Sud-Est-Alaturi de ingeri

| SwEeTgIrL_1752 a răspuns:

Bullet-abravia
cargo-ploaia
vama veche-vreau sa vii joi.

| SwEeTgIrL_1752 a răspuns:

Bullet-abravia
cargo-ploaia
vama veche-vreau sa vii joi

| edisonn a răspuns:

Bere gratis - mii de stele, madalina manole -suflet gol, tu n-ai avut curaj, bere gratis - stai pe acelasi drum, monique-vant de vara, zob-cantec de dragoste