| Bulina_4880 a întrebat:

Caut ca disperata o melodie. Deci. o canta o fata satena, frumusica, care mi se pare ca era chinezoaica, incepea sa danseze cu o gluga pe cap, dupa care intra intr-un fel de sala de dans si iar o inceput sa danseze si bine, erau niste baieti care dansau cu eabatting eyelashes. [ era un fel de rock-pop ( cred ) ].
Cum se numeste?batting eyelashes. [ Srry, pentru exprimarile gresite, laughing ].

Răspuns Câştigător
| AnnaMaria a răspuns:

Eh.Boa-Eat you up
http://www.youtube.com/watch?v=kE7tfExKRhQ&feature=related
gresisem linkul

4 răspunsuri:
| tequillaXd a răspuns:

Charly cole parachute

| JangEunSoo a răspuns:

Hyuna-Change
dar nu sunt sigura...Doar ca hyuna e sud coreanca(tot asiatica)
te rog sa-m spui daca e bine sau nu id meu saemik@yahoo.com

| JangEunSoo a răspuns:

Aaah.BoA, tot o cantareata Koreana(Sud Koreana) ma gandeam la ea da nu eram sigura