| anonim_4396 a întrebat:

Caut o manea si stiu doar cateva versuri: "Nu pot ca am nevasta/am copilasi acasa/si nu vreau sa-mi bat joc de viata ta/ Esti tanara, frumoasa/hai du-te de ma lasa/ cauta-ti pe altcineva". Ma poate ajuta cineva cu titlul piesei si artistul? (am pus un pariu ca o gasesc)

7 răspunsuri:
| Serendipity17 a răspuns:

Iti zic ca toti o sa sara cu gura pe tine :,, huuua esti cocalar '' si chestii de genul.

| Lαααα a răspuns:

@fanarbd4ever, exact!

Huuaaa cocalari peste tot!laughinglaughing

PS:baga stupizi sa te vad.laughing

| andrei a răspuns:

La ghilotina cu tine!

| AlexSadik a răspuns:

Mata! scuze dar ma bruiezi din start... cand m auzit manea am stranutat si am simtit un fior rece in casa, bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca este vorba despre adrian este scoasa anul asta si o mai canta cu unul am auzit o la acces direct si mi au ramas in cap versurile pentru ca tocmai radeam; si amantele trebuiau sa aiba o melodie hahahah

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU sunt manelist, cocalar etc., nu ascult manele, am pus pariu cu un manelist ca-i gasesc orice melodie vrea daca stie cateva versuri, si mi-a spus rahatul asta de melodie scoasa intre 2000-2005 si nu reusescsa i-o gasesc si trebuie sa-i dau la prost o naveta de bare sad

| Gby a răspuns:

MIhaita piticuwinking