| FolkVld a întrebat:

Caut o melodie de o canta o tipa si un tip si tipa la referen zice ceva gen hey now free. si apoi has a round and round. nu stiu saa explic mai mult dau funda vot numai sa imi spuneti cum se >numestelaughing):"

6 răspunsuri:
| Ovilacul a răspuns:

Florida - right round

| loana25 a răspuns:

Rob Thomas - Give Me The Meltdown

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am impresia ca e florida ft kesha right round

| FolkVld explică:

Nu...straight face.e o melodie mai noua cred aparuta de ceva mai putin timpstraight face

| FolkVld explică:

Era ceva gen Hey now free a my. apoi has round and round.nu stiu exact si imi cer scuze pentru eventualele greseli

| FolkVld explică:

Nu asa nu o scot la capat pff mersi tuturor dar nu stiu sa explic si asa nici voi nu va dati seama straight face