| anonim_4396 a întrebat:

Caut si eu o melodie ...nu stiu cum se cheama. dar avea in refren un vers de genu',, the biri biri, the biri biri,,big grin are cineva idee cine o canta si cum se numeste melodia? multumesc

Răspuns Câştigător
| keytao a răspuns:

Foloseste acest program si poti cauta si descarca orice mp3 doresti :
Super MP3 Download Professional :
http://www.megaupload.com/?d=K3GIX1P4
poti sa asculti melodia inainte sa o descarci

4 răspunsuri:
| Andreea0678 a răspuns:

Pai nu stiu decat o melodie care suna asalaughing
era cumva BrokeNCYDE - Bree bree?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Corina imi place la tine tot canta melodia aia cu biri

| 46 a răspuns:

Holly Dolly Song?

| miky_5010 a răspuns:

Caut si eu o melodie ...nu stiu cum se cheama. dar avea in refren un vers de genu',, the biri biri, the biri biri,, are cineva idee cine o canta si cum se numeste melodia? multumesc