| SelenaStar a întrebat:

Ce ati face daca ati intalni starul vostru preferat?

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Hmm,starul meu preferat e Megan Fox.Ia gandeste-te, ce as putea sa fac cu o asemenea bunaciune? laughing

| LastChance a răspuns:

Oh, păi, aş sări pe el şi l-aş viola. rolling eyes
Ce poţi să faci când întâlneşti starul tău preferat? Încerci să te porţi cât mai normal că doar e un om ca şi tine.

| StaceyG a răspuns:

Pai ce pot sa fac... Daca las intalni ia`s cere un autograf si las ruga sa faca o poza cu mine ca nu pot sa fac alceva

| xEmiii a răspuns:

Aş sări pe el.

| BubbzBeauty a răspuns:

Buna SelenaStar!
Vedeta mea preferata este NaNe. Daca la-s intalni ia-s cere un autograf si id-ul de mess.Cam atat.Presupun ca vedeta ta preferata se numeste Selena Gomez?
Funda? Cius Si PwP de la Miine.