| loveanime059 a întrebat:

Ce cantareti/trupe japoneze cunoaste-ti?

Răspuns Câştigător
| 拉维尼亚 a răspuns:

Ayumi Hamasaki, Kusumi Koharu, BoA, SNoW, Whiteberry, Mamiko Noto, Nana Kitade, Megumi Hayashibara, Masami Okui, AAA (Atack All Around), Do As Infinity, Nanase Aikawa, Every Little Thing, Mari Nana, Asian Kung-fu Generation, Ikimono Gakari, Yuka, Little Viking, Mikuni Shimokawa, Coconuts Musume

2 răspunsuri:
| IAmAFreak a răspuns:

MBLAQ, Shinee, Anna Tsuchiya, Nana Mizuki, Nana Kitade, Ayumi Hamasaki, nico touches the walls, On/off, Olivia Lufkin...cam atat stiu.