| Thebes a întrebat:

Ce chitari acustice imi recomanadati ca fiind mai bune ca marca? Si sa se incadreze pana in 850 ron am auzit ca fender is bune, ce spuneti?

5 răspunsuri:
| inginer a răspuns:

Eu votez Fender. Si poti gasi la pretul asta. Sa iei pe cineva care se pricepe cu tine, sa o probeze. Sa nu bazaie, sa sune a acustica, nu a western (daca in acest sens ai spus acustica), sa aiba sunet clar, eventual sa se simta vibrato si tap pe ea, sa aiba corzile apropiate de grif.

| Eliut a răspuns:

Ephipone thinking Eu am Aria... e buna, merge struna... o am de 5 ani am dat 6 milioane pe ea.

| creidel a răspuns:

Ia-ti frate un ibanez ala rulz

| simovacariu a răspuns:

Pai eu am una de la Flame si e foarte buna.Am dat500 ron si sunt multumitaaaa.

| guy123 a răspuns:

Pai. Epiphone cred ca este cea mai buna varianta... dar exista si set cu chitari si am gasit unul care e perfect.cu acordor si toate cele. http://www.esound.ro/Ibanez-V50NJP-Pachet-chitara-acustica,p-847.html. sper sa te ajute