| oliviaaa a întrebat:

Ce credeti ca este muzica rock?
Dar pentru voi ce inseamna aceasta muzica?

Răspuns Câştigător
| Downfall a răspuns:

Muzică bună şi chiar artă, cum zicea cineva mai sus. Pur şi simplu mă regăsesc în ea; reuşeşte "să-mi exprime" cam orice sentiment, stare şi trăire, lucru de care am nevoie.

8 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Muzică bună, pe care-mi face plăcere să o ascult.

| Woodenpints91 a răspuns:

Muzică de oameni. Bine, nu toată, că are şi rock-ul bubele lui...dar în mare parte e muzică de oameni. De oameni, adică muzică bună.

| FadetoBlack a răspuns:

Acelaşi răspuns am să-l dau şi eu, este muzică bună!

Răspuns utilizator avertizat
| KristalPop a răspuns:

Un gen muzical cu multe genuri şi subgenuri. Eu cel puţin... doar asta ascult. Mi se pare că sună bine şi au un mesaj bine gândit. Cert este că fiecare ascultă ce vrea şi ceea ce îi place. Nimeni nu te obligă să asculţi rock sau alte genuri. Muzica rock pentru mine reprezintă un fenomen aparte, expresiv, ca şi pentru mulţi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine este artă.Mă defineşte şi mereu mă ajută să îmi pun gândurile în ordine.

| LovingAdam a răspuns:

Cel mai bun,, cel mai frumos gen de muzica.

| SugarSkull a răspuns:

Muzica rock este muzica pe care o ascult cu cea mai mare placere.