| laurika890 a întrebat:

Ce credeti despre Adam Lambert

8 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

@elena de unde ai auzit ca Adam Lambert canta rock?laughing

| Artemisia a răspuns:

Imi place mult de el!
Vocea lui este foarte buna.
Pacat ca nu a castigat American Idol, Adam era 100% mai bun decat Kris Allen.
Dar asta este, nu avem ce sa facem.
Si daca nu a castiga Idolul, tot este un loc pe lumea asta si pentru el.
Eu as vrea sa isi lanseze un al doilea album.
Pe mine ma enerveaza cand mai multa lume spune:''Imi place Adam Lambert, pacat ca este gay.''
Si ce daca ii gay? poate sa fie ce o vrea el.Sunt doar niste adolescenti care s-au gasit sa critice un barbat de 30.
Nu este treaba noastra cu cine se culca el, sau cu cine umbla.
Noi trebuie sa ii apreciem talentul nu prostiile.
Dar asa fac unii.Tot isi dau cu parerea de oameni de la Hollywood.
Eu una, nu imi permit sa imi dau cu parerea de nicio vedete, ca eu nu voi ajunge nicio data la nivelul lor.

| elena a răspuns:

Este un tanar actor si cantaret de muzica rock foarte talentat, castigator a 2 premii muzicale importante, de care sigur vom mai auzi.
Imi place!

http://www.youtube.com/watch?v=IsPFDzAGb4A&ob=av2e

| Psihiatra a răspuns:

Mie mi se pare tarebatting eyelashes In videoclipuri arata ca ere o personalitate puternicawinking

| MisterKat a răspuns:

Nimic, nu-l cunosc personal. E doar un cantaret.

| Octaviana_9832 a răspuns:

Respect!
Nu`s fan, nu stiu nicio melodie de a lui dar il respect pentru ca a recunoscut lumii preferintele sale sexuale! happy.

| カルメン a răspuns:

Mi se pare un pic ciudatbig grin

| Anonimusus a răspuns:

Lov3love struck