| DeeaSixx a întrebat:

Ce credeti despre Justin Bieber si vreau sa ziceti nu mai lucruri bune!

Răspuns Câştigător
| Maariiaa97 a răspuns:

Are voce, imi plac versurile, are gusturi, dar din pacate mi se pare ca incepe sa i se cam urce faima la cap straight face

11 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Numai-legat,nu dezlegat

| TeoPT a răspuns:

GFY! straight face

Părerile sunt de bine sau de rău și nu ai nici un drept să ne obligi să spunem lucruri bune. Fiecare are dreptul la opinia lui care nu poate fi discutată de către nimeni decât dacă persoana în cauză nu e în stare să își întărească opinia cu argumente solide (lucru la care majoritatea de pe TPU stau foarte prost, am observat că puțini știu să își exprime opinia pe site-ul ăsta)
Dar știi, tot te apreciez un pic, măcar ne-ai atenționat că vrei să îl pupăm în dos. Mai rău era dacă ne ziceai de abia după ce răspundeam.

Baftă

| Polaris a răspuns:

Băi, dacă nu-i spuneţi păreri bune plânge.

| DreamAutopsy a răspuns:

Justin Bieber=Shit/Slut/Gay

Răspuns utilizator avertizat
| Nymphetamine a răspuns:

Si cu ce te incanta pe tine daca auzi lucruri bune despre gay-ul ala? happy

| Kristtine a răspuns:

Pai are o voce care a atras multi oameni, e un baiat dragut si imi plac cateva melodii d-ale lui. Sigur in viitor o sa aiba un succes mai mare daca continua tot asa.

| PinkPanther a răspuns:

Si ce o sa faci daca avem tupeul nesimtit sa il vorbim de rau? Vreau sa vad. laughing
pai ce parere sa am, e un baietel prea feminin, cu o voce care il baga la categoria fetita. Hmm ce sa mai zic a da supa care sunt moarte toate pustoaicele cu 2 neuroni si caruia i se da prea multa importanta.
Mai zic?

| Anabella01 a răspuns:

Este cel mai talentat cantaret canadian din intreaga lume, e frumos are o voce superba si il iubesc!

| DeeaSixx explică:

Intrebare la misto.laughing))))))

| Would a răspuns:

Vrei sa zici "nu mai ziceti lucruri bune".batting eyelashes