| Cookieツ a întrebat:

Ce credeti? E adevarat? Nu sunt un fan sau ceva de genu. Dar chiar vreau sa stiu ce credeti. Justin Bieber nu traieste, si nu a trait nici odata! Era un fals de 51 de ani! Justin bieber e pedofil http://www.youtube.com/watch?v=lY89NfIZcyQ&feature=playe r_embedded

7 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

E o gluma de prost gust. laughing Daca te-ai uita putin la emblema celor de la CNN si la emblema din video ti-ai da seama imediat.
O zi buna! happy

| anonim1808 a răspuns:

Nu ii adevarat! justin bieber este adevaratoh go on

| Mary496 a răspuns:

Terminati cu prostia asta! De 4 ori a aparut.NU E ADEVARAT.NU E SIGLA CNN, e de fapt OnionNN(onion news) un site de caterinca.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarathappy
m-am uitat pe profilul lui de facebook si a scris in el acum 24 de ore
ai poza aia cand i se vedea masca nu era pe siteul unde cica era
ba chiar era o poza cu el din wikend in care arata ca e de nu stiu ce religielaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca e gay

| bloodzfamilien4life a răspuns:

Mdea nu e adevarat am intrebat si in state sh... e fake naspa crying(