| razvybossu95 a întrebat:

Ce este mai profitabil din punct de vedere al banilor DJ sau Rapper? dau funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Loser0 a răspuns:

Eu cred ca DJ-ii sunt asa mai in voga, desi rap-ul e mult mai interesant, acum nu conteaza ce alegi, a inceput in Romania si rap-ul sa se asculte, dar trebuie sa ai putina promovare ca sa ajungi sa te cunoasta internetu mai intai apoi sa ajungi undeva pe scena!

3 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Pai daca ai devenii cunoscut amandoua r fi bune, dar cred ca Dj e mai buna pentru ca e cautat pe la evenimente.

| Emily_Emy_1998 a răspuns:

Eu sincer cred ca indiferent de ce alegi, oricum va fi bine pentru ca DJ-ii sunt foarte cautati la baluri, nunti, petreceri si asa mai departe, cat si rapperii. sper ca ti-am fost de ajutor happy

| LycosBlood a răspuns:

Eu zic asa sa faci ceea ce simti sa nu depinda de bani.Pentru ca daca faci cu adevarat bine ceea ce faci si pui suflet bun vin si banii oricum.