| spiniii a întrebat:

Ce formatii rock preferati si ce melodii?\m/

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Downfall a răspuns:

Pff, ar fi multe, printre care: Iron Maiden, Children Of Bodom, Immortal, Megadeth, Motorhead, Dimmu Borgir, Judas Priest, Pink Floyd, Led Zeppelin, Korpiklaani, Alice In Chains, Pearl Jam, Pantera, Nirvana, The Beatles, Misfits, Queen, Rammstein, Overkill şi multe altele dar s-ar lungi prea mult listahee hee

| Gorath a răspuns:

Megadeth, Children of Bodom, Venom, Iron Maiden, Satyricon, Burzum, Kalmah, Abigor, Vanyar, Nachtblut, Septic Flesh, Dimmu Borgir, Korpiklaani, Bathory, Rotting Christ, Slayer, Sabaton, Angantyr, Fleshgod Apocalypse şi Amon Amarth. Ăstea-s preferatele mele.

| ElHombre2000 a răspuns:

AC/DC, Deep Purple, Led Zeppelin, Jimmy Hendrix, Quenn, Metalica, Iron Maiden si lista poate continua.