| SouthOfHeaven a întrebat:

Ce gen de muzica ascultati/apreciati? Nu uitati sa spuneti si de ce va place acel gen. Dau funda celui mai inspirat raspuns!

Răspuns Câştigător
| BlackScribble a răspuns:

Bunahappy
In primul rand, ascult rock. Orice tip de rock.Pentru ca acest stil de muzica pur si simplu imi caracterizeaza felul de a fi. Uneori sunt pasnica si trista,ca un rock clasic, alteori nervoasa si tip ca la hard rockwinking
In al doilea rand, ascult dubstep pentru ca ma linisteste si pur si simplu ador acele sunete electrice

7 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Hard rock,Metal,Heavy Metal, Punk, Grunge...hai ca ai inletes, mai trebuie sa spun de ce?/:)
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| Bogdanux a răspuns:

Eu ascult rock/metal pentru ca este unul dintre putinele genuri de calitate (alaturi de blues, jazz, folk etc.) si intotdeuna ma relaxeaza atunci cand am o zi proasta, prin faptul ca trasmite o sumedenie de sentimente/trairi/stari.

| Miky a răspuns:

Eu ascult pop-rock pentru ca mi se pare un gen interesant si chiat dac nu e asa de comercial ca house sau dance pe mine ma relaxeaza si ma simt bine

| morphin a răspuns:

Metal,Rock,Folk si toate subgenurile de rock si metal big grin

| KaRioKa a răspuns:

Imi cam place toate genurile.atat cat melodia e buna.nu conteaza de gen, chiar daca nu-mi place un gen anume si ascult o melodie din acel gen ar putea sa-mi placa. deci in concluzie imi plac toate genuriele.dar nu toate piesele din acel gen.(doar cele bune) fund? a

| Individul_7822 a răspuns:

Rap. E cel mai tare gen, prezinta realitate a tot ce se intampla in jurul nostru. Ma simt foarte bine cand ascult acest gen. Il ascult tot timpul, indiferent de starea de spirit pe care o am.

| PureMadnesS a răspuns:

Salut pai ce sa spun.Ascult Rapp happy pentru ca compozitorii o fac de drag. exemple :Arssura, Nane care nu sunt comerciali ...nu scot niciun ban din asta...
Eu cu rockeri n-am nimic numai ca sunt prea mult copii in ziua de azi care se dau mari ca asculta rock sau 50 cent dar nu stiu nici sa pronunte si nici sa traduca o iota din ce spun melodiile acelea in englezahappy