| traficanta a întrebat:

Ce gen de muzica va place? argumentati

Răspuns Câştigător
| ladyfoarfeca a răspuns:

Manelebig grinhappy

14 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Rock-ul cu toate subgenurile lui. Pentru ca in genul asta de muzica artistii chiar trebuie sa aiba talent. In rock nu poate vreun baietas ca Justin Bieber cu melodii facute pe calculator sa ajunga faimos, sau toate pitzipoancele cu sanii mari sa ajunga faimoase. Rock-ul e rock, e muzica pe buna dreptate.

| Floreenofficial a răspuns:

POP si Dance.
imi place muzica ritmata dar si cea de suflet.nu imi plac chitarele si nici nu ma regasesc in muzica rock. straight face

Stefan
| Stefan a răspuns:

În general ascult rock, dar imi plac si alte genuri, balade, blues-uri, jazz si unele melodii cantri.

| Sin a răspuns:

Metal-black metal, trash metal, death metal, viking & folk metal, pagan metal, heavy metal, speed metal, doom metal, etc (in afara de numetal, metalcore, deathcore si alte astfel de "metal wannabe" subgenuri terminate in "core" ).
Old school metal & rock (anii 70-80)
In cazul meu cel putin pot sa-ti aduc argumente o gramada si sa despic firul in paispe' pana maine dimineata.
Dar ca sa fiu cat de scurt posibil : pentru ca pur si simplu ma reprezinta.

| Bunny a răspuns:

Eu ascult cam din fiecarehappy. Dar ca preferinta imi place rock'ul si hip-hop'ul happy.

| anad a răspuns:

Ascult din toate genurile de muzica si-mi place vocea, instrumentul sau melodia. Nu am un gen anume.

| adi4ever a răspuns:

Rockul deoarece viata mea este cam agitata si se potriveste cu acest gen muzical...

| Rallu a răspuns:

@ Colorgirl break dance-ul nu e gen de muzicalaughing

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Prefer rock-ul - câteva subgenuri - deoarece consider că este un gen muzical elaborat, mă fascinează. Ascult şi pop, dar în general melodii mai vechi.

| カルメン a răspuns:

Toate genurile in afara de manelebig grin adica mai toti zic asa ca ei nu asculta manele apoi se rup pe elelaughing dar eu chiar nu le suport, mai ales cand mai aud cate o data pe strada cate unul in dacie si asculta manele tare ...iti dai seama ce cult e acel baiat?laughing

| ColorGirl a răspuns:

Rock`ul
pentru ca e mai fain ca toatelove struck
dupa care break dancelove struck...si ala e superlove struck
si house...doar unele sunt faine nu toatebig grin
oricumlove struck
tot la rock raman sa asc mai mult:X

| SeniiiOritta a răspuns:

Rap, Hip-Hop, Rock love struck

| s_8756 a răspuns:

Rock...pentru ca.nu stiuthinking simt ca imi ajunge pana in suflet
blushing

| blogula a răspuns:

Mie imi place toate stilurile in afara de contry!laughing