| βǿβǿ a întrebat:

Ce genuri de muzica ascultati?tongue

21 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

House minimal dance

| Brotacelu a răspuns:

Preferinta e Hip Hop, dar ascult orice cu exceptia hard rock-ului si a manelelor.

In fond, gusturile nu se discuta.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Orice in afara de rock si manele.bine si populara.

| Alex_2741 a răspuns:

Buna Vanessa happy. pai eu ascult : Rock / Hip-Hop / Techno / Electro :X/ Rap/ Disco/ House :Xhappy si cam atatea.

| gabriela007 a răspuns:

Ascult popo, pop-rock, dance, rap, hip-hop, urban, mai de toate in afara de manele si populara happy

| gabriela007 a răspuns:

Ascult pop, pop-rock, dance, rap, hip-hop, urban, mai de toate in afara de manele si populara happy

| Atelocin a răspuns:

Dance
Rock-unele melodii gen Green day-21 guns
Clubbin'
Hip-hop romanesc-Guess Who, Spike

| matraguna1 a răspuns:

Si la ce iti ajuta daca afli ca lumea asculta tipuri diverse de muzica?!

| love4u a răspuns:

Pop, dance, house, hip-hop, reggaeton.

| LionDen a răspuns:

Hip-hop, reggae, reggaeton.nu fac mofturi la manele si rock... orice muzica merge la un moment dat.nu ascult manele dar la showuri nu oi dansa pe 2pac sau Mairlyn Manson

| Blue_2059 a răspuns:

Eu ascult tot ce suna bine si e de calitate:dance, clubbin`, blues, hip-hop, R&B. Dnd, and so ontongue

| madagascar a răspuns:

De 3 zile ascult o singura melodie michael bolton-all for love, sunt innebunita dupa ea, nu cred ca o sa imi treaca prea curand, ascult toate genurile dar selectez ce e frumos

| xasfgbgfh a răspuns:

Rock, Hip-Hop, Punk xD

| tpuguru a răspuns:

Eu prefer muzica pop, dance, house, chestii care sunt active.

| deutza00 a răspuns:

De toate

| CaptainUnicorn a răspuns:

Muzica electronica [dnb, dubstep, speedcore etc], punk, reggae =D

| voisanye a răspuns:

Rockhappy

| D33a Smiles a răspuns:

Pop.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hip hop, house, pop-rock.

| emonika98 a răspuns:

Eu ascult de obicei si-rock si rock ascetea sunt genurile mele preferate...de altfel mai ascult si-pop si pop O.o ciudate conbinatii inainte ascultam si R&B dar acum il urasc chiar nu pot sa-l inteleg urasc cantarete ca Rihanna chiar nu-mi place acest gen de muzica acum mai ascult death metal si black metal poate si oleack pe Punk...so astea ar fi genurile mele preferate

| kynezu a răspuns:

Reaggeton non-stop