| TeuuuTzzaTtTa a întrebat:

Ce imi sugerati sa ascult? Imi place cum canta Puya, Alex Velea, Gaga, Rihanna. Dar as vrea un alt soi de melodie. Ce sugerati?

Răspuns Câştigător
| Anddrea a răspuns:

Nu trebuie sa-ti sugeram noi ce sa asculti. Fiecare om e diferit prin esenta sa. Tu stii cel mai bine ce-ti place. In functie de stare poti asculta de la muzica hip-hop la dance si pop. Cum am putea sa-ti spunem noi "asculta Cheryl Cole" (am dat un ex) daca tie nu-ti place. Asculta orice simti. Muzica ne reprezinta.

2 răspunsuri:
| AlexAntonescu a răspuns:

Gianna Nannini
Linkin Park-Somewhere i Belong
Fabri Fibra
Dari

| GoldwinNn a răspuns:

Eminem
50 Cent
Ice Cube
Dr. Dre