| XutZu1997 a întrebat:

Ce melodie a lui Michael Jackson va place cel mai mult? dau funda :X

38 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Pai.cheater sau stranger in moscow =p~~ dar tie? happy

| Floreenofficial a răspuns:

Heal the world :X

| Ambassaderåd a răspuns:

Thriller si Bilie Jean :X:X!

| adi4ever a răspuns:

They Don't Care About Us

| NothingImportant200 a răspuns:

Smooth Criminal:X:X:X

| doar.pt.voi. a răspuns:

Ale mele:
Human Nature
One more chance
Give it to me
Dirty diana
Black or White
Will you be there
You are not alone

cam atathappy fundita?big grin

| Alexandru a răspuns:

"Heal the world" transmite cele mai multe emotii. Pur si simplu imi dau lacrimile cand o ascult.
Si nu ma intelege gresit, spun asta doar din prisma sentimentelor si lacrimilor varsate, nu pot spune ca este o melodie care "imi place mai mult decat cealalta". I-as face o nedreptate. Piesele sale sunt atat de valoroase, inca nu se pot face comparatii intre ele, oricat ai incerca asta.
Lumea nu va mai avea parte de un asemenea om in muzica si nu numai...

| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Beat it
dirty diana
they don't care about us
:X

| Anileda a răspuns:

Toate melodiile ale regelui sunt frumoase, insa cea care mi-a placut cel mai mult a fost Beat Ithappy

| Sofffie a răspuns:

Bad, poate ca ma reprezinta, apoi beat it, si thriller. si toate.

| HeartBeat_5869 a răspuns:

Cu siguranta asta:
http://www.youtube.com/watch?v=K99cw0WwSms

You'll Never Make Me Stay, So Take Your Weight Off Of Me
I Know Your Every Move, So Won't You Just Let Me Be
I've Been Here Times Before, But I Was Too Blind To See
That You Seduce Every Man, This Time You Won't Seduce Me
:X!

| ChRoM a răspuns:

Beat itwinking

| SMTHING a răspuns:

Thriller
si
They Don’t Care About Us

love struck

| DmnProfesoara a răspuns:

Michael Jackson a fost cu adevarat regele muzicii pop. Daca ar fi sa aleg o melodie preferata, ar fi exact acelasi lucru daca m-ai pune sa aleg dintre parintii mei.laughing

Melodiile lui au fost intotdeauna frumoase si spectacuoase, cu coregrafii exceptionale iar vocea...perfecta!

R. I. P!~ sad

| Psihologul a răspuns:

Michael Jackson - Thriller / Bad / Remember the time / Dirty Diana / Billie Jean.
Toate sunt frumoase.

| ioana_6413 a răspuns:

Billie Jean şi You are not alone :X

| traficanta a răspuns:

Billie Jean \:d/

| NoMusicNoLife_2233 a răspuns:

Imi plac mai multe, dar preferata mea este You Rock My World.

| Daviiiiiid a răspuns:

Billie Jeans, We are the world from Haiti

| Biank_8453 a răspuns:

You are not alone! love struck

| Sweet00gum a răspuns:

Imi place http://www.youtube.com/watch?v=0d87N9GIW2I we are the world (pe care chiar el a compus-o). are un mesaj atat de puternic care spera el...sa ne deschida ochii.

si you are not alone, pentru ca da, nu suntem niciodata singuri! http://www.youtube.com/watch?v=pAyKJAtDNCw&ob=av2e

| Stephenye a răspuns:

They don't care about us

Răspuns utilizator avertizat
| hayley a răspuns:

Sincer, toate sunt la fel de inspirate, originale si frumoase. Totusi cel mai bun videoclip mi se pare cel de la Remember the time si melodia cea mai frumoasa... Closet. Asta asa ca sa zic dar in general nu prea pot sa aleg intre ele happy

| DeeaDeutza a răspuns:

Thrillleer... tie?

| Larisa_7991 a răspuns:

Cu siguranta You Are Not Alone:X:X:X

| anna7_4794 a răspuns:

Smooth Criminal si Remember The Time.

| madalynamadyy a răspuns:

Billie jean funda?

| Dienutsaa a răspuns:

You are not alone.

Heal the world

earthsong.love struck

si multe altele.

R. i. P crying