| cristian_2087 a întrebat:

Ce melodie de la inna va place cel mai mult? ce viitor ii prevedeti innei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una nu-mi place cel mai mult[-x toate sunt la fel de frumoase, dar depinde de fiecare cu gusturile lui/ei. daca e sa aleg dupa mine inna-un momento e melodia mea preferata a ei.cu voce a fermecatoare pe care o are ii preved un viitor fantastic, plin de concerte si multe satisfactii oferite oamenilorhappy;;;/:d\

3 răspunsuri:
| lunarwolf a răspuns:

O sa incep cu prevederea viitorului - din simplul motiv ca mai am o slujba in afara de cea de elev - prevad viitorul. Mai ales pe cel al patachinelor. Pe Inna o vizualizez undeva in aer liber.daa, undeva unde 'trece masinili' foarte des. thinking Pe o autostrada! Cu o fusta pana-n cur, chiloti tanga rosii, decolteu adanc ca sa i se vada implanturile si niste pantofi d-aia cu toc de 30 cm. [tinuta asta n-ar fi ceva nou pentru noi, din partea ei.]

Iti pot spune ca are o muzica de ****. Ca si intreaga ei fiinta. Daca n-ar exista toate modificarile alea ale vocii ei, ar suna categoric ca o cioara pe care o doare burtica.

Sorry pentru 'fani'. happy

| ArcAnna a răspuns:

Va pica in prima groapa fara doar si poate.cu putin noroc ajunge in centrul pamantului si va arde de vie

| babygyrl a răspuns:

Mie nu ca imi de Inna in mod special, e si ea o fata care incearca sa faca ceva in viata, ca reuseste sau nu vom vedea. Nu trebuie sa o judecam pentru ca fiecare dintre noi poate fi in locul ei si presupun ca e multa munca in ceea ce face si ii place. Asta e parerea mea, acum fiecare e cu parerea lui. Dintre melodii acum imi place Goodbye, imi placea Sun is up, Hot. Dar momentan Goodbye.