| simpleGirlandrutza a întrebat:

Ce melodii in limba romana stiti? Cele mai buna raspunsuri primesc funda.

Răspuns Câştigător
| LOkk12 a răspuns:

Hi-q si alexandra stan:mor de dor

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Paula Seling - "Rad cand imi vine sa plang"
http://www.youtube.com/watch?v=K58uip3Hv6c

| Laura a răspuns:

Îți zic formații/cântăreți, melodii sunt multe: Emeric Imre, Aia, Țapinarii, Phoenix, Alina Manole, Pasărea Colibri, Nicu Alifantis, Tatiana Stepa, Mircea Vintilă, Celelalte Cuvinte, Roza Vânturilor, Karma, Mărgineanu, Trooper, Negură Bunget, Marțolea, Iris, Valeriu Stelian, Specii, Veritasaga, Luna Amară, Cargo, Vama Veche, Bucovina, Truda, Ada Milea. Dacă îți plac spune-mi și-ți mai zic.

| stephy2301 a răspuns:

CRBL - Romanu-l Nare noroc
Vunk ft Antonia - Pleaca
Vunk - Vino
Corina - noi doi
Elena - Jumatate
Inna - Oare
Bambi _ doi ochi caprui
Celia - Soapte
Lota - Un vis
Voltaj - Vara trecuta
Lavinia - doar eu sunt perechea ta
Anda adam Ft Alex - selecta
Andreea Balan - Mosule ce tanar esti
Corina - Imi place la tine tot
Blaxy Girls - Oare trebuie sa pierzi