| Simple Girl:X a întrebat:

Ce melodii lente de dragoste si triste stiti? Dau fundita la cea mai frumoasa:X

Răspuns Câştigător
20 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Richard Marx-Right here waiting for you
Dj aligator-close to you.

| usernamealy a răspuns:

Pee wee - tan feliz
anne's - atat de greu nu e chiar atat de trista dar mie imi placebig grin

| troy a răspuns:

George Michael - Careless whisper
Giulia - Te-am ales
Christina Aguilera - Beautiful
Britney Spears - Everytime

Sper ca iti plac bye!

| BRG a răspuns:

Sărut mîna, sper ca melodiile pe care le scriu să-ți facă plăcere să le asculți mereu, Olivia Newton John i honestly love you, Someday, Chris Norman Midnight Lady, Julio Iglesias Hey, chris de burgh missing you, elton john blue eyes, sad song, passengers, candle in the wind, elvis lonesome tonight, al bano și romina Angeli, sharazan, sandra one more night, cat stevens morning has brocken, richi e povery acapulco.

| BiaJ a răspuns:

Pai este foarte veche melodia...si nu stiu daca este ceea ce vrei tu.Se numeste Bonnie Tyler-total eclipse of the heart

| madalinutza a răspuns:

Celia-povestea mea
Alex feat conect-r-daca dragostea dispare
celine dion-my heart will go on
bambi-2 ochi caprui
holograf-n-am iubit pe nimeni
bambi-doare ca ne-am pierdut
is putin vechi dar sigur o sa-ti placa:X

| alessyca a răspuns:

Toni braxton-unbreak my heart

berlin - take my breath away

| anku_4442 a răspuns:

Arash - pure love
mie imi pl multhappy
ce e mai jos imi place si mie asa ca ti o spun doar pe astabig grin:*

| alexflor87 a răspuns:

E putin veche, dar e faina
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pee wee - tan feliz
anne's - atat de greu nu stiu daca e chiar trista dar mie imi placebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Epilog de vama veche :X

| drpopa a răspuns:

Www.trilulilu.ro - iubire imposibila ( video search -iubire imposibila)

Răspuns utilizator avertizat
| anonim2222222 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=6yC5Lq9CsiM...ELENA GHEORGHE - Pana la Stele /e super melodia:X.(*)

| ema18 a răspuns:

Mie imi place :mandy moore-only one

| saya_6824 a răspuns:

Doar eu si cu tine2

| Chifor_Viorela_1995 a răspuns:

Si eu caut o melodie e lenta, videoclipul alb negru, am vazut doar o secventa din el e un barbat de culoare imbracat in costum gri care canta si el si apare in fundal si personajul principal e o blonda ce se da cu bicicleta care la randul ei canta big grin va rog ca n-am gasit-o daca aveti sugestii.