| anonim_4396 a întrebat:

Ce melodii rock in engleza cantate de fete stiti? Mi-a placut una acum cativa ani care parea a fi destul de cunoscuta dar nu stiu cum se numeste. Am auzit-o si intr-un film care tot nu il stiu. happy La refren cred ca era si un baiat care spunea cateva cuvinte apoi tot ea. Nu sunt sigura daca era rock, dar asa mi s-a parut, poate era pop. Are cineva vreo idee, va rog? Era foarte frumoasa si super tare.

6 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

Hayley Williams si BoB - Airplanes
Amy Lee and Seether - Broken
Sunt singurele melodii care le stiu si care sa se potriveasca cu descrierea ta...dar nu sunt sigura ca e vreuna din ele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Heeei... ma gandesc ca melodia pe care ai auzit-o tu este aceasta: Evanescence - Bring me to life. A aparut in "Daredevil".
https://www.youtube.com/watch?v=3YxaaGgTQYM
Sau incearca alte melodii ale acestora. Uite:
https://answers.yahoo.com/question/index?qid=20120707182227AAgaFyP

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E o melodie rock, cred, nu este in genul Bring Me To Life nu stiu cum sa spun

| owneriest a răspuns:

1: Amy Lee
2: Hayley Williams
3: Lzzy Hale
enjoy

| ella10muz a răspuns:

Rbd poți incerca!