| Amelia_2902 a întrebat:

Ce melodii va plac in afara de cele cantate de artistii romani in engleza care dupa parerea mea in jur de 90% nu sunt bune de nimic(cele cu versuri in romana se pun)

Răspuns Câştigător
| ILadyInBlack a răspuns:

Barbie331 iti zic direct. Esti proasta.
1.Cum dracu poti numi vedete pe fiintele alea? Macar ai idee ce e aia o vedeta?
2. E dreptul ei sa-si exprime parerea.
3. "Noua tuturor" wtf? Oricum nu ne place.
4. E cu mult mai normala ca tine.
5. Citeste iar primul rand.

2 răspunsuri:
| Barbie331 a răspuns:

Pai selena gomez -one year withoout rain, round and round, naurally
Demi lovato- it's on, can't back down, remember december
Si intra si tu si vezi ce e nou, te sfatuiesc sa intrii pe bravo net ca acolo sunt multe noutati si melodii despre vedete. Ce esti tu Carla de la A? Ea este o fata careia ii plac numai melodii dnastea din epoca vecfe cum ar fi "hai sa dam mana cu mana", si multe altele! Uite si mie imi plac unele melodii dinacestea, dar sa nu insemne ca trebuie sa le ascult doar pe astea. Daca parerea ta este ca melodiile din astea nin alte tari ti se par niste prostii, nu zice "in gura mare"=sa spui asta pe un site public de pe internet, sa stii, poate de aceea nu ti-a raspuns nimeni la intrebare, fiindca noua tuturor ne plac aceste melodii. Te sfatuiesc sa mai asculti si tu muzica dinaceasta super, cum ar veni, mie de exemplu imi plac melodiile cantate in alta limbe 10000000% daca exista si varianta aceasta. Si melodiile celelalte imi plac, dar 80, 90%! Fii normala de acum te rog, imi dai mie fundita? PLZ ca am doar 3!

| CristinaDumitru a răspuns:

Brbie 331 dupa ce ca ai icnito ii ceri si fundita ladyinblack are reptate esti deadrptul proasta