| deyutza_6928 a întrebat:

Ce muzica pot pune la o petrecere?

10 răspunsuri:
| dyddyyyx18 a răspuns:

Muzica house, muzica de la tv, si cateva manele;

| Ana a răspuns:

Muzica de petrecere, house, manele... etc

Răspuns utilizator avertizat
| Vampii a răspuns:

Depinde si de muzica pe care o asculti uite niste melodii care imi plac si care cred ca s-ar potrivi la o petrecere
1)rihana-rude boy
2)justin bieber-baby
3)skizzo skillz-crima
4)lil wayne-lollipop
5)puya-vip
6)enrique iglesias-push
7)avril lavigne ft. lil mama-girlfriend
8)andra-colt de suflet
9)justin bieber-never let you go
10)beyonce-single ladyes
vreau si eu la petrecere.

| Lola Landers_8821 a răspuns:

De toate pentru ca nu poti sa mergi la unu si la altu "ba iti place aia ba iti place aia"si ca sa ii multumesti pe toti pui detoatetongue

| BeebeeFUtpu a răspuns:

Depinde de preferintele voastre muzicale. Dar eu zic ca nu trebuie sa lipseasca cateva melodii clasice, must have:
Alkeios - Sagapo
Chubby Checker - Let's twist again
Danzel - Pump it up
El meneaito
Joe Pesci - Yo cousin Vinny
Macarena
Ray Charles - Hit the road Jack
Dhoom Again - indiana
King Africa - La bomba
Mambo nr. 5
poti pune si un Sex bomb
si bineinteles, Dansul pinguinului.

Apoi vin preferinte personale, gen Rihanna - Rude Boy sau SOAD - Chop Suey...

| Анька a răspuns:

Depinde si ce petrecere. daca o zi de nastere ceva de genul house, disco

| RoxyAde a răspuns:

Depinde ce le place si invitatilor. Trebuie sa faci in asa fel incat toata lumea sa fie multumita, sa fie muzica pe gustul tuturor. Eventual, cam de toate genurile.

| gummy a răspuns:

Muzica care le place si invitatilor de exemplu house pentru a se putea dansa pe ea sau daca invitatii sunt dansatorii cum ar veni de strada pune ceva hip-hop oricum muzica cu care sa va puteti distra, sa va placa tuturor

| marianoo a răspuns:

Depinde ce fel de invitati ai.