| LolitaLo a întrebat:

Ce muzica veche stiti? Gen Pussycat Dolls - Buttons; When I Grow Up... sau Beyonce - Upgrade u, Gwen Stefani - Rich Girl... de-astea care se dadeau la tv mult, gen hit-uri mai vechi big grin? Funda pentru cele mai multetongue Mss.:**

3 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Dar muzica din anii '80 sau mai demult, cum o mai numesti, daca aia din 2000 e veche? Hmm...mucegaita, sort of? Wtf...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascultama pe mn..Crazy Loop-Johana(Shut up), Mm-ma-ma, uh uh yeah, avril lavigne- girlfirend, hot, eminem- the way i am, smack that(cu akon), 8 mile daca vrei maim ultee da pe youtobe la topurile din 2007, 2008 sau ce an vrei u

| didi2802 a răspuns:

Black Eyed Peas - My Humps, Britney Spears - Toxic, Sugababes - Push the Buttons, Lady Gaga - Just Dance, Inna - Hot, Enrique Iglesias - With you, Dj Aligator - Close to You, Cascada - Everytime we touch, T.AT.U. - All about us, Jennifer Lopez ft. Mark Anthony - No me ames, Dan Balan - Crazy Loop, Basshunter - Now you're gone, Kat DeLuna - Whine Up, Kelly Rowland - Work, Nicole Scherzinger Ft. T. I. - Whatever U Like. happy