| rockelle75 a întrebat:

Ce parere ai despre melodia Grenade de Bruno Mars? kiss eu o adorr
si cum vi se pare ca o canta christina grimmie? big grin
funda!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O melodie frumoasă.
Pa, pa.

| Rukhsandra a răspuns:

Super tare piesa :X

| Cezaraa a răspuns:

Mie imi place mai mult cea de Bruno Mars e originala love struck am si invatat-o pe derost o ador. love struck Dar si cea de Christina Grimmie este frumoasa love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place... dar versurile sunt cam triste si nu prea o mai ascult...

| placintica a răspuns:

Frumoasa e cea de bruno mars ca e originala.:X:X eu le ador.si pe grenade si pe just the way you are:X:X:*:* te pup