| DreamAutopsy a întrebat:

Ce părere aveți despre HIM?
http://www.youtube.com/watch?v=PMD1k16baVE
Pentru mine Ville Valo e o legendă a rock`ului :x

Răspuns Câştigător
| stress a răspuns:

HIM e prima trupa care am considerat ca merita sa fiu fana laughingsi asta acum vreo 8-9 ani. si inca nu mi-am schimbat impresia. pentru mine, HIM e pe primul loc.

7 răspunsuri:
| DreamAutopsy explică:

Idem lady in black :X

| DreamAutopsy explică:

@maly15heechul
De ce e o prostie?
Dacă tu acum ai auzit de HIM nu mai comenta, vită!

| stress a răspuns:

@DreamAutopsy n-o face vita ca mie imi plac vacile si am impresia ca e o vorba de lauda si nu meritaaa laughing tongue

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Da e destul de faina dar cea mai faina melodie a lor este heartkiller

| LadyInBlack a răspuns:

Ooo da. love struck In sfarsit vad pe cineva caruia/careia ii place HIM. laughing
Melodiile lor au fost cele care m-au ajutat de multe ori sa depasesc anumite stari sufletesti pentru. ca versurile transmit acel ceva care te face sa mai asculti melodia o data si inca o data. Imi plac toate melodiile de la HIM, si asta e ceva pentru. ca mereu gasesc cate o melodie la vreo trupa care sa nu imi placa.
Iar Ville are o voce divina, plus ca e si sexy. blushing

| morphin a răspuns:

Geniala. Pacat ce Ville urca la concerte beat mort in rest e superb.:X

| maly15heechul a răspuns:

O prostie laughing