| JasonMcCann a întrebat:

Ce părere aveți despre melodia Gangnam Style (PSY)?

15 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Porcărie!

| DarinaLove a răspuns:

E o melodie ritmica cu dans ritmic care evidentiaza acel stil de dans prezentat in videoclip, dans ce multa lume-l executa.Este vorba despre ritmul libertinitatii adolescentin.As vrea sa se faca si o versiune in engleza pentru a o putea canta

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

I think i'm gonna puke right now.

| M25M a răspuns:

E mare porcarie, ca si multe melodii din ziua de azi.

| KristalPop a răspuns:

Mă enervează, mă exaspereză.
Deja s-a ajuns la limită cu melodia asta.
Nu-mi place, şi mai ales, nu înţeleg videoclipul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să mă " stylez " pe ea şi pe toţi bizarii care tot întreabă ce părere avem despre ea.

| IncorrectUsername a răspuns:

Asa cum au zis si cativa useri de pe TPU, porcarie!

| ihacoswhy a răspuns:

E cea mai tampita, idioata, aiurita si prosteasca melodia care am auzit-o! cui i-a venit idea asta tampita il strang de gat!

| ihacoswhy a răspuns:

E cea mai tampita malodie, sa ii f** in gura pe aia care au creato

| Katoteshika a răspuns:

Mie imi place...
dar nu e preferate mealaughing
nu degeaba e pe locul 22 top 550winking
u?
ce parere ai?

Răspuns utilizator avertizat
| ToxicG a răspuns:

E o melodie tampita care nu pot sa`mi imaginez cum de a ajuns in top 1 pe YouTube!

| 112garcea a răspuns:

Ba nu.are dansul acela caraghios. funda

| ZuzuPlik a răspuns:

Oo ador...am si poster cu psy in gangnam style laughing

| Jami a răspuns:

Aceeaşi părere care o am şi despre "trupa" pe care o reprezintă numele tău. Nişte non-valori.