| ijustwannarun a întrebat:

Ce parere aveti de Big Band si 2ne1 de la YG entertainment?

5 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Canta fain, mai ales baietii de la Big Bang. Ador muzica coreeana love struck.

| irinaaa a răspuns:

Waii.deci iubesc trupele astea.^^dar parca mai mult imi place SHINee.is foarte draguti baietii dar au si o voce...big grin

| GeOrGyGyO a răspuns:

BigBang sunt super tari sunt trupa mea preferata imd fac un an de cand ii cunosc LoveBIGBANG da si 2ne1 sunt tari dar BigBang sunt mai legati de mine :X:X:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa zici big bang.ador ca-pop. e ff tare.sunt ff draguti si talentati... iar g-dragon e bun rau.aii papalar mama! ahhh mumosule!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BigBang este cu siguranta trupa mea preferata... ii ador.toti 5 sunt talentati .superdraguti.de obicei trupele au 1-2 baieti faini dar BigBang sunt PERFECTI.de cand i-am descoperit am invatat alfabetul hangul si ador ca-popul si si-popul. sper sa ajung intr-o zi la un concert de a lor.de la 2NE1 imi place fire.eu sunt mai mult pentru bigbang