| Kagomitza a întrebat:

Ce parere aveti de George Michael? Care este melodia voastra preferata de la el? Eu ador Careless Whisper :X

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Il ador. Careless Whisper e una din cele 2 melodii ale lui pe care le ador. Cealalta este Faith : http://www.youtube.com/watch?v=NPUNsN-0Lz4&feature=related

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Imi placea cand era in WHAM. Wake me up before you golaughingE tonul meu de apellaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place piesa aia interpretata in duet cu Elton John - Don't let the sun...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Careless whisper...