| TheExpert01 a întrebat:

Ce parere aveti de melodia Alexandra Stan-Lemonade? Dar de video? funda accept orice fel de parere argumentati de ce!

Răspuns Câştigător
| MrAngelus a răspuns:

Pai e misto, putin dubstep, un zambet magic, per total merita ascultata chiar daca nu esti fan Alexandra Stan,, aa, si se potriveste cu sezonul de vara, si versurile si videoclipul

3 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Sa fiu sincer, fata de ce scotea inainte, nu-ti vine sa te spanzuri cand auzi ritmurile repetitive ale melodiei.Da' nici bine nu ti-e deloc.Inca o risipa ce se inscrie in lista inutilitatilro muzicale.Videoclipul este lipsit de sens, ca mai orice videoclip din muzica romaneasca.

| CautNume a răspuns:

O tampenie.

| valentingb a răspuns:

Este o insulta la adresa muzicii reggae, si dubstep. Daca 3 versuri inseamna cantec, ne-am dus naibii.