| loveiseverything a întrebat:

Ce parere aveti de melodia asta? (Cei care nu ascultati rock va rog sa nu raspundeti)
http://www.youtube.com/watch?v=YXlIaBO80AU

6 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Instrumentalul \m/

| DubPhizix a răspuns:

Daaa... e rock da nu crezi ca e putin satanista? e ceva in genul truda

| zentarim a răspuns:

Marfa combinatia! Piesa asta combina harcore + pasaje dark electro + o voce guturala pe ici pe colo! Piesa e buna dar prefer parca ceva mai inchegat, un Tehnical Progressive Death Metal de exemplu happy

| rororawr a răspuns:

Mie imi place foarte mult :X:X:X! E chiar tarebig grin!

| Hawks a răspuns:

Vocea nu imi place, e prea sus, iar instrumentalu suna bine

| Mrrrrr a răspuns:

Instrumentalulwinkingincercati Skillet-Hero sau Skillet-Awake and Alivewinkingalea da melodii