| ihacoswhy a întrebat:

Ce parere aveti de melodia Seether feat Amy Lee - Broken? http://www.youtube.com/watch?v=hPC2Fp7IT7o

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Imi place, dar nu pot spune ca e chiar o melodie speciala sau ca e printre preferatele mele.Imi place si atat.

| TheUnforgivenIII a răspuns:

Foarte frumoasă. Chiar azi am ascultat-o de câteva ori. E genială. Evanescence și Seether se numără printre trupele mele preferate. Atât vocea lui Shaun, cât și vocea lui Amy sună minunat, mai ales împreună. Pur și simplu ador melodia asta.

| Zephyr95 a răspuns:

E o melodie brilianta. Combinatia dintre Shaun Morgan(vocalistul din seether) cu o voce puternica inspirata de la Kurt Cobain(nirvana) pentru un stil heavy si Amy Lee celebra vocalista din evanscence care a dat un nou sens rockului. Pur si simplu, briliant.