| Manele Man a întrebat:

Ce parere aveti de toate vedetele astea noi(Jonas brothers, Tokio hotel, Demi lovato, Hannah montana, selena gomez si care mai sunt?) Mie sincer mi se face scarba numai cand le aud numele.

Răspuns Câştigător
| Majj a răspuns:

Ce parere am? Muzica ieftina, comerciala, fara valoare...care este promovata pentru indobitocirea populatiei. Marii muzicieni si marile talente au devenit nule datorita javrelor astora pe care le-ai mentionat. Credeti ca disney ar promova ceva de calitate? Dar intram in alt subiect, care pe majoritatea ii depaseste. Open your eyes!

27 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Si cand le vezi pe pustoaice si mai nou pusti cum lesina cand le aud numele la concerteraised eyebrows
Adevarul e ca muzica nu mai e ce-a fost odatawinking

| oz a răspuns:

Sincer...Tokio Hotel nu are ce cauta in lista aia.

| fluturas a răspuns:

Imi place tokio hotel si atat big grin
nici despre tokio hotel nu am o parere foarte buna, nu ascult f des, dar au unele melodii destul de frumoase love struck
in rest nu comentez big grin nu-mi plac big grin

| Iubesc Limonada a răspuns:

OZ are dreptate

| Iubesc Limonada a răspuns:

Tokio Hotel nu sunt noi si nu sunt comerciali, dar la ce sa ne asteptam de la cineva care se numeste Manele Man?

| Psihoyounger a răspuns:

Nu am nicio părere în special. Nu mă încurcă cu nimic faptul că ele există sau nu. Ceea ce mă deranjează însă, este plăcerea unora, chiar şi de pe acest site de a părea interesanţi (deşi par exact opusul), băgându-ne pe gât zeci de întrebări enervante cu aceste personaje.

Psihoyounger

| georgiana_5779 a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc dar sigur guta nu e un talent.si inca ceva:toti cei mentionati sunt noua generatie de la holywood.asa ca obisnuieste-te cu ideea

| Kate21 a răspuns:

Nu chiar toate de ex.Jodelle Ferland are 15 ani si la 4 aproape castiga un Emmy (sau Grmmy, nu mai stiu ce era) dar Hannah Montana e o rasfatata care nu stie decat sa ceara fara sa dea nimic.Selena Gomez e destul de ok., imi plac melodiile ei dar filmele ei nu.Demi e si ea ca Selena dar mi se pare ca e mai profunda.Jonas,nici nu are rost sa vorbim.Nu stiu sa cante (Nick in special), sa zicem ca Joe ar avea un potential dar ceilalti nu prea.Tokio Hotel sunt ok, sunt chiar buni.
Deci nu toate vedetele sunt ca Miley. Uite o lista cu vedete tinere care chiar isi merita titlul : Jodelle Ferland, Dakota Fanning, Cameron Bright, Kristen Steward (nu si Robert, el nu), Jamie din rolul lui Caius Volturi in New Moon si ar mai fi dar nu stiu acum.
Pa!

lolita
| lolita a răspuns:

Nu cunosc nici o melodie a celor mentionati, dar daca sunt atat de cunoscuti presupun ca au un merit.

| OnWeed a răspuns:

Psihoyounger si Omidaaa mi-au luat cuvintele din gura.

| someone_8322 a răspuns:

Niste tampenii :-|

Nu inteleg ce vad copii la astia.

| andrutza_5118 a răspuns:

Ce sa zic tot acesti cantareti am plac (an afara de tokio hotel). Si daca esti biiiigggg fan manele gandeste-te! Manelisti numa fura melodii de la toti(indieni, arabi etc). Asa ca nu mai compara vedetele mentionate de tine cu manelisti!

| eunutuu a răspuns:

Ma ricky, cine dracu(sry)e sony? dc te referi la sonny din sonny whit the change(serialu ala de la disney)spune si uh demi lovato, ca e mentionata, dc nu te referi la ea la cine te referi?

| eunutuu a răspuns:

Mie sincer, imi place doar de mile si demz(hannah(plzz crying nu ii mai spuneti hannah montana ca ma scoateti din sarite) selena g. e JAF! e o nemrnica nenorocita, jonas bro. sunt dupa parerea mea niste cretini care cred ca pot sa le fraiereasca pe toate fetele si tokio hotel, cum spune si oz, n-au ca cauta aiciei sunt destul de vechi, sunt din 2001 totusi...

| lovelovelove a răspuns:

Mie una imi plac... in fine gusturile difera si cred ca si varsta...

| Punct a răspuns:

Jonas Brothers, asculta-i cand canta live, sunt foarte talentati, iar Nick Jonas canta de cand era mic, iar in timp i s-a propus sa-si formeze o formatie impreuna cu fratii lui... Majoritatea cantecelor sunt chiar legate de ei, de ceea ce simt ei; nu fac muzica pentru. bani... Cat despre celalate nume, am auzit ca Miley are o voce frumoasa, la fel si Demi si Selena.
Drept dovada, JOnas si Miley au fost chemati sa cante impreuna cu alte vedete[ex. Celine Dion etc. ] aceea melodie pentru cei din Haiti " we are the world " ( R. I. P - M. J ). Fiecare cu parerea lui! Gusturile nu se discuta!

| lololololol a răspuns:

Deci mie tot imi place tokio hotel, si nu are ce cauta acolo. Hannah montana ma enerveaza, si restul la fel...

| Fiction a răspuns:

Ce vrei sa spui prin faptul ca Tokio Hotel nu au ce cauta in lista asta? TOKIO HOTEL sunt cea mai grozava trupa rock. Apropo, baieti de la tokio hotel NU SUNT EMO!

| milliondollarslover a răspuns:

Niste pampalai :-J

| Dizzy a răspuns:

Si eu.deja m`am saturat.hannah montana in sus, hannah montana in jos.ma streseaza toate ghiozdanele si toate bluzele.sau orice lucru trebuie sa fie cu hannah montana.
In fine.eu nu am nimic cu ele. dar ma deranjeaza uneori toti copiii astia obsedati.

| maria12345678910 a răspuns:

Or fi ele vedete dar is ingrozitoare si au multe fite

| Biutzuca a răspuns:

Scuze ca adaug dar mai este si sony dar... cu parere de rau mie imi plac la nebunie :-D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de jumate din ei nici nu auzisem pana nu am dat de TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tokio Hotel imi plactonguetongue, asa ca nu-i compara cu restul`. Daca iti este scarba, baga mana pe gat si varsa (vezi cum faci, poate da norocu`n noi si-ti ramane mana acolo)
De ceilalti, ce parerea sa am: le apreciez munca si talentul, dar ma enerveaza ca se ma gaseste cineva sa le bage in spectacol...asa ca tine. Crezi ca daca spui ca te-ai saturat de ele, se satura si altii? care-i baiu? N-ar fi atat de cunoscute daca nu s-ar gasi unu` sa mai adauge niste critici. Am ajuns la stadiul in care, aici in Romania, mai cunoscut este Diaconescu decat un om cu doua facultati terminate! Trist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te supara ca intreb dar ce esti fata sau baiat daca esti fata cum esti mai feminina sau mai baietoaica?

| denisa2010 a răspuns:

Sunt vedete disney(in afara de tokio hotel) si cerd ca acele vede sunt cei mai tari. ii ador mai ales pe hm.si nu sunt noi de ex hm e din 2006.copii ii ador, voi adolescentii si aulti ii desconsiderati si va inteleg pentru ca e pentru copii dar eu am 11 ani si mi se par cei mai gorzavi.

| fata1verde a răspuns:

Eh fiecare cu muzica lui.
Nu canta rau dar mi se pare ca se exagereaza cu promovarea si sunt sigura ca de banii investiti ar putea sa promoveze si alte tinere talente, mai mult\putin fitoasetongue