| TheStory a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta melodie, dar despre trupa?
http://www.youtube.com/watch?v=eUav1R5UaG8

Răspuns Câştigător
| FadetoBlack a răspuns:

Epic. O trupă de power epică.

9 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Nu știu de ce în ultimul timp văd pe site mai mulți ascultători de Power Metal, dar îmi place ce văd.Hansi Kursch e unul din preferații mei.
Melodia mea preferată de la ei este And then there was silence.

| Wøodenpints a răspuns:

Nu prea mă dau eu în vânt după baladele power metal, dar sună destul de bine.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Geniala.

| KristalPop a răspuns:

Melodia este frumoasă, trupa genială.

| Aneke a răspuns:

Imi place foarte mult.Blind Guardian este o trupa epica, iar melodia este una din preferatele mele.

| marianvranceanul1 a răspuns:

Ar trebui sa fie imnul sinucigasilor.

| Mrrrrr a răspuns:

Doamne,ce voce geniala are solistul...Foarte mortala melodia, mersi mult:X

| andreea000111 a răspuns:

Este super!