| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre Carla's Dreams?
Cel mai convingător răspuns primeşte fundă

3 răspunsuri:
| GazzaRecordsRo a răspuns:

Se pisa Zmeu` Ninja` pe el si pe muzica lui =)

| UsernameFemale a răspuns:

Convingator ca ce?laughing Sa te convingem pe tine cu parerea noastra...imi da cu virgula
Este vorba de gusturile muzicale. Mie imi place stilul Blues /Jazz /Rock chiar si metal, contrat stilului de muzica scos de Carla's Dreams. Te-am convins?

| Potter_Alexandra_2004 a răspuns:

Pai eu zic ca sunt niste tipi tari. Au colaborari cu INNA, Delia... numeroase hituri...Doar ca nu pricep de ce la Te rog, au pus-o pe INNA ca special guess si nu i-au dat macar feat. Sunt niste baieti tari, iar ideea cu pictatul pe fata este geniala.