| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre comportamentul rockerilor romani?
este toleranta cocalarilor in barurile o solutie?
care poate fi solutia pentru reducerea inculturii printre rockerii cu preconceptii de genul "ai scos lista de pe internet?", "te dai mare rockerita?"?

Răspuns Câştigător
| Nucreeed a răspuns:

Eu cred ca 30-40% din rockeri sunt doar poseri=).Eu nu's rocker dar ii respect pe rockeri pentru ca... fata de cocalari(care app nu merita tolerati), sunt persoane cu care ai ce vorbi si au gusturi bune cand vine vorba de muzica.

3 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Nu înțeleg ce ciobanescu' meu vrei să spui.

| CautNume a răspuns:

Ce?straight face

| ARTHUR8033 a răspuns:

Padure fara uscaturi nu exista si daca e sa ma refer la generatia mea de rockeri sau cei mai in varsta ca mine de la care am invatat spun ca au si avem un comportament ok...a celor care vin din urma comportamentul in mare parte lasa de dorit. La cea de-a doua intrebare, toleranta cocalarilor si a gibonilor in baruri nu este o solutie, dar atata timp cat societtea ii produce si ii tolereaza, restul care nu-i acceptam nu avem ce face, doar sa preluam puterea intr-o zi si sa stabilim noi reguli de comportament civilizat si nu de mahala. La cea de-a 3 a intrebare, solutia pentru reducerea inculturii printre rockeri e sa fie lasati deoparte, fara sa fie bagati in seama, marginalizati si obligati sa puna mana pe o carte, sa mai invete ceva, daca nu sa se duca in aia masii sa asculte manele.