| Floreenofficial a întrebat:

Ce parere aveti despre concursul "Eurovision"?

7 răspunsuri:
| Floreenofficial explică:

Mi-a placut Elena...merita sa fie intre primii.
Cred ca ar fi trebuit sa castige Yohanna!

| Floreenofficial explică:

Sper sa participe la anul Andra... ea ne-ar mai putea salva.Desi daca nu voteza lumea degeaba canta Andra perfect.crying

| inna a răspuns:

Imi place foarte mult.Am fost insa foarte dezamagita de piesele din ultimii 3 ani pe care Romania le-a prezentat la acest concurs, mai ales de cea de anul asta.

| crisS a răspuns:

Dap, si eu il urmaresc in fiecare an si sincer am renuntat sa mai tin cu Romania ( pentru. ca ma-u dezamagit asa de tare incat am ajuns sa tin cu baieti frumosi din competitiebatting eyelashes in 2008 cu Dima in 2009 cu alex rybak & sakis Rouvas ). Este un concurs cu de toate muzica buna distractie emotie cofegrafi din ce in ce mai frumoase etc. Sper ca in ani viitori europa sa ne acorde si noua romanilor o sansa happy Dar pana se sa descopere in romania o foce frumoasa cu ambitie dornica sa faca istorie pentru. Romania gata de o gramada munca eu spun ca vor mai trece cel putin 2 ani happy

| DoomNEzeu a răspuns:

Am auzit ca daca te duci acolo cu un sac de grau...ai luat locul intai. laughing

| Fuxy a răspuns:

Eurovisionul este un concurs interesant in care afli anumite genuri de muzica din alte tari si artisti noi, dar atunci cand vine vorba de jurizare sau televoting toate tarile isi voteaza vecinii. Uneori poti castiga si cu piesa, dar e cam greu. Sincer eu nu cred ca toate tarile care au acordat puncte Norvegiei au tinut cu ea. A luat prea multe puncte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O porcarie, totul este aranjat.