| jonny_2743 a întrebat:

Ce parere aveti despre: http://www.youtube.com/watch?v=vcvfsaF8HYk
Eu zic ca e cea mai reusita piesa de amea de pana acum, tinand cont ca am doar 3 de toate:D
Astept parerea voastra!

3 răspunsuri:
| aaaaaaa1 a răspuns:

Alea sunt cantate de tine
suuper:X:X:X

| pisi1793 a răspuns:

FrumoasawinkingSucces in continuare

| jonny_2743 explică:

O sa vin cu alte proiecte noi, asta doar daca ma sustineti ca fara sustinere virtuala nu am nici un succes.
Eu cand aud ca, canti super imi vine pofta sa fac ceva mai nou si ma incurajati si o sa o fac din ce in ce mai bine...Va Multumesc... daca vreti id meu este:< sbuisnes >