| Crytix a întrebat:

Ce parere aveti despre Justin Bieber? Cum il puteti descrie?

28 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Justin Bieber e dragut

| Sconcsiş a răspuns:

Gay, Enervant, Increzut, Afon, Urat, Prost si care se da mare!

| retouchan a răspuns:

Pai.
Lucruri bune legate de el:
-Are o voce buna.
-E talentat.
-Am vazut ca e destul de politicos in interviuri si chestii.
-Se imbraca binebig grin
Defecte:
-I s`a urcat faima la cap.
-Crede ca poate detine orice.[Are varsta pe care o are.Bani.Faima chatterbox]

Cam asta cred eu despre el.thinking

Altceva nu stiu daca as putea zice.[si tot ce am scris defecte.calitati asta cred eu.oh go on]

Dar tu. Ce parere ai despre el?

| UNfriendLY a răspuns:

Un prefacut, arogant(ingamfat/madru/increzut/fudul), irascibil, cocalar, alintat
il detest, pur si simplu nul suport, emana prostie

| Ѵαмριяɛ a răspuns:

Justin biber e un tantalau si un prost era aproape sa fie arestat laughing ce tantalau

| Abcfunny a răspuns:

Justin Bieber=Un copil plin de fite care crede ca are toata lumea la picioare[cel putin fetele]

| ParanoidKidu a răspuns:

Justin bieber rste un copil fitos caruia i s-a urcat succesul la cap, comenteaza ca este mai nu stiucum mai bun decat Rihanna, gay, prost, tampit si garantez ca peste 2-3 ani acest JB va muri

| aLaLa a răspuns:

Viitorul meu sot :X:X:X laughing Glumeam... Un baiat dragut si frumos

| dede070707 a răspuns:

Justin Gaybar s****

| IIIx333III a răspuns:

Justin Bieberon are voce de fata, ii s-a urcat faima la cap. Justin bebeeeee (blaaak)

| RMC a răspuns:

Faggot

| Myuu a răspuns:

Urat, plin de sine, rasfatat si multe insulte ii transmit din Romania.

| cartman a răspuns:

Doar fetitele proaste il plac (vezi raspunsurile). e un fel de bill kaulitz doar ca-i mult mai gay (chiar daca bill kaulitz se machiaza), admirat doar de copii, n-are voce deloc.

| Dena01 a răspuns:

Ooh, auzi de el peste tot, chiar daca nu vrei asta. Deci, enervant, in primul rand happy

| Ditzy a răspuns:

Pei justin bieber este un baiat frumos, talentat si il ador.si abia astept sa vina in romania.nu stiu cum a fac? si am mai zis ca este f.frumos:X.in fine si se imbarca superb.cam atat ca dupa aia ma intand la romane...laughing...pawave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un pusti de a dat majoritatea minorelor pe spate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emo gay scos din pubela de gunoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I hate justin bieber!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai oameni buni! Muzica din ziua de azi a ajuns un kitch! Si justin bieber e reprezentatiz. Eu personal il urasc, muzica lui e o tampenie.http://ro.wikipedia.org/wiki/Kitsch

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un imbecil guinoi tampit, prost, dat naibi. Cat credeti co sa reziste muzicaa lui? Cat a rezistat si nu stiu ce hit a lui lady gaga, shakira, hanah montpula, etc. Sau cine stie ce muzica de discoteca, penibila din trei note. Toata ziua la radio si dupa 3 saptamana nimic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca e o rusine adusa tuturor adolescentilor si fanilor lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este nesimtit

| Yulii a răspuns:

Este super ok nu am ce sa mai zic. Si cui nu ii place de el sa isi tina parerile pentru ei. Daca var critica pe voi cineva cu v-ati simti?

| SnoopDogg a răspuns:

Eu intr'un cuv in descriu PERFECT! love struck. nu ma intereseaza ce zic toti despre el... fiecare cu gusturile luiwinking...

| Crytix explică:

Pai faima a fost obtinuta in primul rand cu ajutorul lui Usher - alt mare talent. Asadar, el l-a facut cunoscut. Eu fiind baiat pot afirma ca arata ca o fata si ca are voce de fata, eu la 12 ani aveam vocea cu mult mai groasa, nu mai spun la 16 ani!

| Alexa_5960 a răspuns:

Nu mai spuneti lucruri urate de el deoarece voi sunteti niste fraieri pe langa el.

| Andra_7692 a răspuns:

Il ador pe Justin Bieber! Este frumos, se imbraca bine, are o voce frumoasa, este politicos si talentat. Cei care spun lucruri urate despre el sunt foarte enervanti pentru mine pentru ca se cred mai tari ca el, poate ca is si baieti mai frumosi ca el dar nici chiar asa, adica sa il injure e prea de tot!

| emmasirena1 a răspuns:

Is de acord cu anonimul emo mareeeee gay scos din pubela de gunoi